Бутов Руслан Сергійович

 

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту (спеціальність: Фізична реабілітація), фізичний терапевт МЦ “MEDLON”


Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури

Бутов Руслан Сергійович, народився 4 червня 1986 року в селі Стара-Гута, Дунаєвецького району, Хмельницької області.

З 1992 по 2003 рік навчався в загальноосвітній школі №7 міста Кам’янця-Подільського.

2003 року вступив на перший курс Кам’янець-Подільського державного університету на факультет фізичної культури, спеціальність “Фізична реабілітація”. В 2008 році закінчив Кам’янець-Подільський національний  університет з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання, спеціаліста з фізичної реабілітації. У 2008 році вступив до Кам’янець-Подільського  національного  університет для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю “Фізична реабілітація”. В 2009 успішно захистив магістерську роботу на тему «Фізичний розвиток та стан здоров’я дітей в контексті індивідуально-типологічної мінливості» (науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент Жигульова Е.О.) та отримав диплом з відзнакою.

З 1 вересня 2009 року розпочав працювати асистентом  кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та фізичної реабілітації,  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

З 2010 по 2014 рік навчався в аспірантурі національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ).  В лютому 2017 року захистив кандидатську дисертацію для здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання і спорту на тему «Фізична реабілітація дітей шкільного віку з вадами зору в умовах спеціалізованих навчальних закладів» для здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту, за спеціальністю 24.00.03 «Фізична реабілітація» (науковий керівник – кандидат медичних наук, доцент Баннікова Р. О.).

Бутов Руслан – автор і співавтор понад 25 друкованих праць (з них 2 навчально – методичний посібники, 1 методичні рекомендації).

Забезпечує викладання лабораторних занять з фізичної реабілітації при захворюваннях і травмах нервової системи, фізіології та гігієни, практичних занять та біомеханіки. Керує виробничою реабілітаційною практикою студентів, написанням курсових робіт та здійснює підготовку здобувачів вищої освіти до участі у Всеукраїнській олімпіаді, Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Фізична  терапія, ерготерапія».

Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 29 жовтня 2019 року включено у реєстр експертів з акредитації освітніх програм за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія