ЧЕСАНОВСЬКА ЮЛІЯ

ЧЕСАНОВСЬКА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА, випускниця 2018 року факультету фізичної культури, спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Під час навчання у 2016-10218 рр. була членкинею студентської наукової проблемної групи «Медико-біологічне обгрунтування відновлення та ефективні методи контролю за функціональним станом організму осіб, які мають органічні та функціональні порушення» під керівництвом к.б.н., доцента Жигульової Е.О.

Посіла призове місце за участь у «Науковій конференції студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2017-2018 навчальному році Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» (10-11 квітня 2018 року, К-ПНУ ім. Івана Огієнка).

Була доповідачем на Міжнародному науковому конгресі студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту, ерготерапії» (12-13 квітня 2018 р., Чернівецький нац. ун-т ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці.)

Працює фізичним терапевтом медичного центру «MEDLON», м. Кам’янець-Подільський.