Міжнародна академічна мобільність здобувачів спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія”

Особливості ОП Фізична реабілітація було обговорено в рамках реалізації в університеті проєкту Academic Mobility Platform, метою якого є популяризація програм міжнародної академічної мобільності серед студентства та підвищення рівня мотивації до участі в таких програмах. 03 листопада 2022 року відділом міжнародних зв’язків організовано онлайн-зустрічі зі студентами факультету фізичної культури та запрошено здобувачку вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія 4 року навчання Діану Бережну, яка у 7 семестрі навчається за Індивідуальним навчальним планом академічної мобільності здобувача вищої освіти у Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща) (форма академічної мобільності: навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+). Бережна Д. відзначила достатній рівень теоретичної та практичної підготовки з фізичної терапії, ерготерапії, отриманий під час навчання в К-ПНУ, що дало їй змогу повноцінно продовжити навчання за спеціальністю за кордоном. Здобувачка ВО схвально оцінила перелік навчальних дисциплін освітньої програми Фізична реабілітація для якісної професійної підготовки та мотивувала студентство до участі у програмах міжнародної академічної мобільності.

Бережна Діана: мої враження .

Усім доброго дня! Я студентка 4 курсу, Бережна Діана Павлівна, спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», взяла участь у програмі Erasmus+, хотіла б поділитись своїм досвідом у проходженні навчання по цій програмі.

Перш за все, ця програма дає змогу не лише здобути нові знання чи навички, але й дає змогу порівняти систему освіти.Головною різницею для мене стало те, що заняття можуть проходити у будь-якій годині зручній для викладача, тобто це може бути навіть о 18:00 і самі заняття можуть бути не кожен день, як на мене, це є великою перевагою для студентів, що працюють, наступне це проведення практичних занять, переважно на них ми робили тільки презентації (які ми обговорювали разом з групою)іноді нам могли дати написати тест, на перевірку засвоєного матеріалу.Самі екзамени та заліки, проходять так само як і у нас, база навчальних матеріалів, на мою думку така сама і різниці між польською системою освіти дуже незначна.

Щоб підсумувати, хотілось би сказати, що ця програма не лише допомагає відкрити для себе щось нове у сфері освіти, але дає змогу закріпити вже набутті навички, які нам дає наш університет, хотілось би підкреслити, що на нашій кафедрі застосовуються  новітні методи та методик. викладання і використання їх в освітньому процесі, тому під час обміну я не відчувала труднощів збоку нестачі знань.Головна перевага, це звісно практика у спілкуванні з носіями мови, саме під час програми я змогла покращити рівень володіння мовою. Як на закріплення, бажаю кожному зі студентів, не боятися й обов‘язково брати участь у програмі, для вас це стане новим кроком у вашій кар‘єрній сфері та новим життєвим досвідом