ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ: досвід та перспективи»

4-5 квітня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференція була організована та проведена факультетом фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ, зокрема кафедрою теорії та методики фізичного виховання і спорту, під патронатом ЮНЕСКО. Співорганізаторами конференції виступили Національна комісія України у справах ЮНЕСКО, Чернівецька міська рада.

У конференції взяли участь понад 250 науковців із 12 країн-учасниць, а саме: США, Молдова, Іспанія, Ізраїль, Румунія, Болгарія, Німеччина, Італія, Індія, Ірландія, Грузія та Україна. Понад 40 науковців, докторів наук, професорів, доцентів брали участь у пленарному та секційних засіданнях.

Професорсько-викладацький склад кафедри активно долучився до роботи даного наукого форуму.