Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році

12-13 березня 2024 року в К-ПНУ відбулася наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 р.

Науково-педагогічні працівники кафедри працювали в Підсекції «Фізична реабілітація та медико-біологічні основи фізичного виховання» в аудиторії 220 із залученням у якості слухачів здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія/227 Терапія та реабілітація – членів наукових проблемних груп кафедри.

Керівник підсекції Ростислав ЧАПЛІНСЬКИЙ, кандидат медичних наук, доцент. Секретар –  Вадим ЗДАНЮК, кандидат педагогічних наук, доцент. Були виголошені наступні доповіді:

1. Методика формування знань зі здоров’язбереження для школярів старших класів.

Андрій ЗАІКІН, кандидат педагогічних наук, доцент, В’ячеслав ПОПЛАВСЬКИЙ, здобувач 3-го рівня вищої освіти, 1 рік навчання.

1. Фізична терапія болю в попереку.

Руслан БУТОВ, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

1. Необхідність використання біологічно активних речовин у дієтичному харчуванні.

Дмитро СОВТИСІК, кандидат біологічних наук, доцент.

1. Шляхи комплексного поєднання різних засобів фізичної терапії

Ростислав ЧАПЛІНСЬКИЙ, кандидат медичних наук, доцент, Любов ЧАПЛІНСЬКА, лікар

1. Порівняльна характеристика аеробних технологій та перспектива їх використання у фізичному вихованні учнів.

Володимир ГУТ, здобувач 3-го рівня вищої освіти, 1 рік навчання.

1. Рухова активність як основа адаптації здобувачів вищої освіти до умов навчання.

Сергій ПРОТАСЮК, здобувач 3-го рівня вищої освіти, 1 рік навчання.

1. Особливості роботи мультидисциплінарної команди.

Евеліна ЖИГУЛЬОВА, кандидат біологічних наук, доцент, Тамара ХРИСТИЧ, доктор медичних наук, професор.

1. Зумовленість особливостей у розвитку рухових якостей хлопчиків під час навчання в основній школі.

Андрій САБОВ, здобувач 3-го рівня вищої освіти, 1 рік навчання.

Представлені результати наукових досліджень виконані у межах реалізації  колективної теми НДР кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання «Теоретичні та методичні засади оздоровлення організму та фізичної терапії різних груп населення» (державний реєстраційний номер 0120U103287).

Назагал, науково-педагогічні працівники університету, аспіранти та докторанти працювали в 39 підсекціях (9 секціях), виголосили 365 доповідей з актуальних питань.

За результатами конференції буде видано збірник наукових праць «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка : збірник за підсумками звітної наукової конференції викладачів, докторантів і аспірантів» (Випуск 23).

Інформацію надано завідувачем кафедри, доцентом Евеліною ЖИГУЛЬОВОЮ.