Мультидисциплінарний підхід до реабілітації: реалії та перспективи

08-09 червня 2023 р. завідувачка кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, гарант освітньої програми Фізична реабілітація, доцент Евеліна Жигульова взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Мультидисциплінарний підхід до реабілітації: реалії та перспективи», м. Кошице, Словаччина.

Головною метою конференції було вирішення низки міждисциплінарних інтеграційних питань із реабілітології різних напрямків. Розглядались актуальні питання організації санаторно-курортного лікування та реабілітації; фізична та реабілітаційна медицина як новий напрямок у діагностиці та оцінці результатів відновлювального лікування та особливості реабілітації військовослужбовців, що є надзвичайно актуально у даний час. Серед учасників, доповідачів конференції були міжнародні експерти з наступних країн: Німеччина, Ізраїль, Словаччина та Греція.

З доповідями виступили Юшковська О.Г., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології Одеського національного медичного університету; Міхаель Капс, доктор медичних наук, професор, керівник клініки ранньої реабілітації реабілітаційної клініки Kliniken Schmieder; Мірча Аріель Шенфельд, доктор медичних наук, професор, медичний директор клініки нейрореабілітації реабілітаційної клініки Kliniken Schmieder; Вільям Доніч, д.мед.н., професор, кафедра медичної фізіології Медичного факультету Університету ім. Павла Йозефа Шафарика, Кошице, Словаччина та багато інших фахівців реабілітаційної сфери.

15-16 червня 2023 р. доцент Евеліна Жигульова взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми реабілітології в умовах воєнного стану та їх вирішення», м. Кошице, Словаччина.