Розпис імбирних пряників

08 квітня 2023 року  відбувся майстер-клас з розпису імбирних пряників в рамках арт-терапії для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у нашому місті, на території Гага готелю.

Майстер-клас був присвячений  найвеличнішому святу українців – Великодню. Дітки з радістю розмальовували пряники  у формі яєць, які символізували собою писанки, використовуючи традиційну символіку та візерунки Поділля, проявили свої творчі здібності не тільки з образотворчого мистецтва під час практичної частини заняття, а саме,  розпису пряників, а і під час проведення Великодніх ігор та загадок.

Такі заняття заспокоюють, знижують дитячу тривожність і є своєрідною терапією для найменших та найвразливіших очевидців війни.

Інформацію надано старшим лаборантом кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Чорпітою В.М.