Продовжуємо працювати над проєктом Соціально-реабілітаційного центру в м. Кам’янець-Подільський

31 березня відбулась чергова нарада робочої групи розробників проєкту Соціально-реабілітаційного центру в м. Кам’янець-Подільський.

Учасники зустрічі провели конструктивний діалог і визначили напрями подальшої роботи над проєктом.

Представник польської будівельної компанії поінформував про сучасні технології будівництва та порекомендував внести деякі зміни до проєкту, які зроблять його більш ефективним і функціональним.

Крім того, вирішли продовжити співпрацю з науково-педагогічними працівниками Університету Огієнка і колективами кафедр, які займаються фізичною та психологічною реабілітацією, для того, щоб удосконалити проєкт Соціально-реабілітаційного центру.

Дякуємо учасникам за плідну співпрацю. Продовжуємо працювати для того, щоб зробити Соціально-реабілітаційний центр у м. Кам’янець-Подільський місцем, яке надасть необхідну допомогу та підтримку людям із різними потребами.