Участь представників К-ПНУ в проєктуванні Соціально-реабілітаційного центру

13 лютого  відбулась чергова нарада робочої групи розробників проєкту Соціально-реабілітаційного центру в м. Кам’янець-Подільський. У зустрічі, яка була організована Курією Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, взяли участь єпископ Леон Дубравський, представник польської будівельної компанії Іренеуш Мазуркевич, директор департаменту гуманітарної політики Дмитро Назаренко, керівник відділу фандрайзингу К-ПНУ Вероніка Буторіна, доцент кафедри фізичної реабілітації та методико-біологічних основ фізичного виховання Вадим Зданюк, старший викладач кафедри загальної та практичної психології Ірина Марціновська, представник РО «РМ «Карітас-Спес-Кам’янець-Подільськй», випускниця спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Катерина Хомовська.

Робоча група Університету Огієнка презентувала проєкт структури майбутнього закладу, розподіл обладнання, орієнтовний штатний розпис, обґрунтувала нормативні вимоги до планування й оздоблення кабінетів.

Фахівці університету ознайомили присутніх із методиками фізичної терапії, ерготерапії, реабілітації (медико-соціальної, фізичної, психолого-педагогічної), які доцільно було б впроваджувати в діяльність Соціально-реабілітаційного центру.

Учасники зустрічі, у формі конструктивного діалогу, означили напрями подальшої роботи.

НПП Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з колективами кафедр і здобувачами вищої освіти надалі працюватимуть над удосконаленням проєкту.