Робота зі стейкхолдерами

31 січня 2023 року відбулася зустріч завідувача кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Жигульової Евеліни Олександрівни та викладачів кафедри з зав. відділенням медичної реабілітації КП «ХМЛ» лікаркою ФРМ ХМР, неврологом ХмКО ВУЛТ, головою Хмельницької Крайової організації ВУЛТ Панделі Лідії Дмитрівни.

Під час зустрічі Лідія Дмитрівна розповіла про принципи функціонування відділення медичної реабілітації, показала професійно оснащені приміщення з багаточисельним сучасним обладнання для реабілітації після травм, операцій, інсультів, ДЦП та інших захворювань, що призвели до обмежень життєдіяльності.

Як стейкхолдер, Лідія Панделі висловила побажання, рекомендації та зауваження щодо освітньо-професійної програми Фізична реабілітація спеціальності 227  Фізична терапія, ерготерапія.