Атестація здобувачів вищої

21.12.2022 р. та 27.12.2022  р. відбулась атестація здобувачів вищої освіти на факультеті фізичної культури (денна форма навчання) /для ступеня вищої освіти „магістр”/ з галузі знань 22 Охорона здоров’я спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за освітньо-професійною програмою Фізична реабілітація зі спеціалізацією 227.01 Фізична терапія.

21 грудня 2022 р. проведено одне засідання з приймання Інтегрованого тестового іспиту «Крок 2». Здобувачам вищої освіти було запропоновано до виконання 50 тестових завдань однорівневої складності, що складалися із п’яти варіантів відповідей. Результати Інтегрованого тестового іспиту «Крок 2» показали, що усі випускники мають достатній рівень знань з фізичної терапії.

27 грудня 2022 р. проведено одне засідання з приймання Об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту ОСП(К)І. Структурою іспиту передбачено 8 станцій, на яких студенти показали свій рівень знань та практичних вмінь з різних навчальних дисциплін, що відповідають освітньо-кваліфікаційному рівню “магістр” згідно стандарту вищої освіти. Результати Об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту ОСП(К)І показали, що усі випускники мають достатній рівень знань з фізичної терапії.

В цілому студенти продемонстрували глибокі теоретичні та практичні (клінічні) знання,  а також правильно та логічно викладати матеріал.

Випускникам присвоєна кваліфікація «Магістр фізичної терапії, ерготерапії».

Також 21.12.2022 р.; 27.12.2022 р.; 28.12.2022 р. відбулась атестація здобувачів вищої освіти на факультеті фізичної культури (заочна форма навчання) /для ступеня вищої освіти „магістр”/ з галузі знань 22 Охорона здоров’я спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за освітньо-професійною програмою Фізична реабілітація зі спеціалізацією 227.01 Фізична терапія.

21 грудня 2022 р. та 27.12.2022 р. проведено два засідання з приймання Інтегрованого тестового іспиту «Крок 2». Результати Інтегрованого тестового іспиту «Крок 2» показали, що усі випускники мають достатній рівень знань з фізичної терапії.

28 грудня 2022 р. проведено одне засідання з приймання Об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту ОСП(К)І. Результати Об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту ОСП(К)І показали, що усі випускники мають достатній рівень знань з фізичної терапії.

Випускникам присвоєна кваліфікація «Магістр фізичної терапії, ерготерапії».