ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК – ШЛЯХ ДО УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ

Завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, доцент Евеліна Жигульова відповідно до ПЛАНУ-ГРАФІКУ підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти на 2022 рік завершила 01.11.22 р. ІІ дистанційний етап підвищення кваліфікації керівних працівників освіти, а саме категорії: 1.6.8. Завідувачі (начальники) кафедр та структурних підрозділів університетів, академій, інститутів.

ІІІ завершальний етап підвищення кваліфікації для слухачів курсів підвищення кваліфікації Університету менеджменту освіти у форматі онлайн відбувався з 02.11 по 04.11.2022 року.

Підсумком завершення навчання став захист 04.11.2022 року  випускних робіт слухачів.

Куратором-тьютором підвищення кваліфікації був  Супрун В’ячеслав Васильович, професор кафедри менеджменту освіти та права

Інформацію надано завідувачем кафедри Евеліною ЖИГУЛЬОВОЮ