Зустріч зі стейкхолдерами: обговорення освітніх програм «Фізична реабілітація»

Обов’язковим елементом підготовки викосокваліфікованих фахівців першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти є практична підготовка та закріплення набутих теоретичних знань. Якісна підготовка освітніх професійних програм є одним з чинників досягнення успішного навчання та набуття професійних навичок. Забезпечення програмних компетентностей та досягнення програмних результатів навчання здобувачами вищої освіти стає можливим завдяки взаємодії науково-педагогічних кадрів, професіоналів-практиків, роботодавців та випускників спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

01 листопада  2022 року у відділенні гострого мозкового інсульту Комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська міська лікарня» Кам’янець-Подільської міської ради відбулась зустріч за участі професорсько-викладацького складу кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання і стейкхолдерів: успішних випускників спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» та роботодавців.

На зустріч, окрім НПП випускової кафедри, завітали:

• лікар фізичної та реабілітаційної медицини відділення гострого мозкового інсульту, кандидат психологічних наук Юлія МИХАЛЬСЬКА, випускниця освітньої програми «Фізична реабілітація» другого (магістерського) рівня вищої освіти;
  • фізичний терапевт відділення гострого мозкового інсульту Андрій ХРИСТОФОР, випускник освітньої програми «Фізична реабілітація» другого (магістерського) рівня вищої освіти;
  • інструктора з лікувальної фізкультури Дмитро ВАСИЛИШИН; випускник освітньої програми «Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія». Учасники зустрічі  обмінялися думками щодо змісту освітньо-професійних програм «Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фізичних терапевтів, ерготерапевтів.

Представники мультидисциплінарної команди відділення гострого мозкового інсульту висловили підтримку розвитку кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання  та задекларували готовність до подальшої співпраці,  вказали на сильні сторони освітніх програм та надали свої пропозиції з їх оновлення.

Зустріч пройшла цікаво, плідно, а отримана корисна інформація під час обговорення слугуватиме основою для вдосконалення змісту та якості освітніх програм спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Інформацію надано завідувачем кафедри Евеліною ЖИГУЛЬОВОЮ.