МІСЦЕ І РОЛЬ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ У СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Програма інтернет-конференції, м. Чернівці, 2022

Збірник матеріалів інтернет-конференції. Чернівці 2022

10 лютого 2022 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «МІСЦЕ І РОЛЬ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ У СУЧАСНІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», в якій прийняли активну участь науково-педагогічні працівники кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання та здобувачі вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

З вітальним словом на пленарному засіданні виступила завідувачка кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент Евеліна Жигульова.

На секційних засіданнях з доповідями виступили здобувачі вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія, члени студентських наукових проблемних груп кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання:

• Каспрук Соломонія та Яковлєв Олександр (здобувачі 2 курсу навчання, члени студентської наукової проблемної групи «Медико-біологічне обгрунтування відновлення та ефективні методи контролю за функціональним станом організму осіб, які мають органічні та функціональні порушення»), науковий керівникк.б.н., доцент Евеліна Жигульова;
  • Заярнюк Оксана (здобувачка 4 курсу навчання, членкиня студентської наукової проблемної групи «Особливості фізичної реабілітації при захворюваннях серцево-судинної системи»), науковий керівник – к.м.н., доцент Ростислав Чаплінський;
  • Бережна Діана (здобувачка 3 курсу навчання), науковий керівник – к. наук з фіз. вих. та спорту, ст. викладач Руслан Бутов.

Наукові дослідження здобувачів вищої освіти виконані в межах реалізації наукової теми фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання: «Теоретичні та методичні засади оздоровлення організму та фізичної терапії різних груп населення» (державний реєстраційний номер 0120U103287).