І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. №1457» від 05.11.2021 р. та наказу ректора університету від 08.11.2021 р. № 163-АГП «Про проведення в університеті І туру конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021-2022 навчальному році» серед здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія, 17 січня 2021 року був проведений захист робіт І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, переможцями якого стали:

– І місце: студентка 3 курсу ОС «бакалавр» Бережна Діана. Тема роботи: «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ КИЛИ МІЖХРЕБЦЕВОГО ДИСКУ В ПОПЕРЕКОВО-КРИЖОВОМУ ВІДДІЛІ ХРЕБТА». Науковий керівник – Бутов Р. С., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання. Роботу виконано на базі МЦ “MEDLON”(акт впровадження)

– ІІ місце: студентка 2 курсу ОС «бакалавр» Каспрук Соломонія. Тема роботи: «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ ДІТЕЙ 6-10 РОКІВ ПРИ ДИТЯЧОМУ ЦЕРЕБРАЛЬНОМУ ПРАЛІЧІ». Науковий керівник – Заікін А. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання. Роботу виконано на базі Кам’янець-Подільської спеціальної школи інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (Акт впровадження)