Тренінг для авторів тестових завдань

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» проводить ряд навчальних тренінгів для авторів (розробників) тестових завдань у зв’язку з необхідністю створення банку тестових завдань інтегрованого тестового іспиту КРОК 2 як компоненту єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Громадське здоров’я» та «Фізична терапія, ерготерапія».

Метою навчальних тренінгів є ознайомлення розробників тестових завдань із основними поняттями та категоріями тестування, правилами конструювання тесту та створення тестових завдань, структурою та шаблонами написання тестових завдань, тощо.

До участі у навчальних тренінгах було запрошено науково-педагогічних співробітників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Громадське здоров’я» та «Фізична терапія, ерготерапія». Від кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання 5-7 квітня 2021 року участь у тренінгу взяли завідувач кафедри Жигульова Е.О., доценти Чаплінський Р.Б., Зданюк В.В., Заікін А.В., Молєв В.П., старший викладач Бутов Р.С.