ЗДОРОВ’Я В ЧАС (ПОСТ)ПАНДЕМІЇ

Вибрані фактори психосоціального життя у медичних працівниць, що працюють з пацієнтами, які страждають на COVID-19 у квітні 2021 року були предметом обговорення на дискусійних сесіях під час он-лайн зустрічей, модераторами яких виступили декан факультету фізичної культури Іван Стасюк та завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Евеліна Жигульова. Групові дискусії організовано в межах реалізації міжнародного фокусного та порівняльного дослідження, проведеного в Польщі, Чехії, Словаччині та Україні.

Предметом дискусії серед медичних працівниць  були питання, пов’язані із:

• lock-down та фізичне / психічне / соціальне здоров’я;
  • вплив карантину на благополуччя людини;
  • наслідки пандемії COVID-19;
  • проблеми зі здоров’ям, породжені карантинними обмеженнями;
  • новий погляд на вакцинацію;
  • суспільні виклики внаслідок пандемії: вплив на сім’ю, освіту, охорону здоров’я; соціальні контакти і здоров’я та ін.

Серед членів фокус-групи медичних працівниць були випускники та здобувачі першого та другого рівня вищої освіти за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія К-ПНУ ім. Івана Огієнка, а саме Юлія Михальська, Ірина Андріаш, Ольга Гудима, Світлана Демида, Альона Плавуцька.

Передбачається, що проведене фокусне та порівняльне дослідження матиме практичні наслідки.