Тренінг в рамках ініціативи “Реабілітація травм війни в Україні”. Підходи до розробки ОК — «Професійне мислення ерготерапевта», Ерготерапія для осіб з травмами війни»

13 грудня 2023 року  завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, доцент Евеліна Жигульова та доцент Руслан Бутов взяли участь у онлайн-вебінарі «Презентація навчальних дисциплін з ерготерапії», розроблених Благодійним Фондом “Пацієнти України” у співпраці з ГО «Українське товариство ерготерапевтів», в рамках проєкту «Реабілітація травм війни в УкраїнІ», за підтримки Швейцарії, Європейського Союзу та Nova Ukraine.

Катерина Тимрук-Скоропад представила підходи до розробки ОК  — «Професійне мислення ерготерапевта», «Ерготерапія для осіб з травмами війни».

Інформацію надано завідувачем кафедри Евеліною ЖИГУЛЬОВОЮ