Зустріч науково-педагогічних працівників кафедри з випускниками освітньої програми «Фізична реабілітація» другого (магістерського) рівня

26 жовтня 2023 року на базі «Реабілітаційний центр «МЕДКЛІНІК» м. Києва відбулося обговорення ОП «Фізична реабілітація» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

В ході зустрічі завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, доцент Евеліна Жигульова, доцент Руслан Бутов, фізичний терапевт реабілітаційного центру «МЕДКЛІНІК» Влад Мурдугов обговорили освітню програму «Фізична реабілітація», її освітні компоненти, види практик, структурно-логічну схему програми.

Випускник ОП «Фізична реабілітація», фізичний терапевт Влад Мурдугов висловив думку щодо включення питань фізичної терапії в акушерстві та гінекології до освітнього компоненту «Клінічний реабілітаційний менеджмент при захворюваннях внутрішніх органів». Розглядались питання виокремлення дисципліни «Клінічний реабілітаційний менеджмент у хірургії» та обговорювались нагальні теми у вивченні зазначеного курсу.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за цінні поради, розуміння і співпрацю!

Інформацію надано завідувачем кафедри Евеліною ЖИГУЛЬОВОЮ