Розвиток партнерства у сфері розробки та реалізації освітніх програм спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

14 лютого 2023 року у Тернополі відбулася зустріч між представниками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України.

Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського представляли проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи, доктор медичних наук, професор Аркадій Шульгай, начальник навчального відділу, кандидат історичних наук, доцент закладу вищої освіти Андрій Машталір, завідувач кафедри медичної реабілітації, доктор медичних наук, професор Ігор  Мисула, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання, доктор медичних наук, професор Дарія Попович.

Від К-ПНУ у зустрічі взяли участь завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент Евеліна Жигульова, кандидат педагогічних наук, Заслужений тренер України , Заслужений працівник фізичної культури і спорту, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Андрій Заікін, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Руслан Бутов.

Підготовка здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія у двох університетах, спільні наукові інтереси та бажання розвивати й підтримувати освіту і науку сприяли започаткуванню міжуніверситетської співпраці.

Науково-педагогічні працівники К-ПНУ ознайомились з матеріально-технічною базою, яка використовується при підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія у ТНМУ, обговорили шляхи удосконалення освітньої програми «Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня, яка реалізовується в К-ПНУ та обмінялись з колегами науковими здобутками кафедралів.

В ході зустрічі сторони обмінялися інформацією щодо потенційних напрямів співробітництва в освітянській та науковій сферах, про можливість обміну здобувачами вищої освіти та науковцями в рамках внутрішньої мобільності, участі у спільних наукових проєктах, організації спільних заходів.

Результатом цієї зустрічі стало підписання договору про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України стосовно:

• проведення спільних науково-практичних заходів у сфері наукових досліджень; підготовка спільних навчально-методичних джерел;
  • обмін інформацією, що має значення для науково-дослідної діяльності;
  • розроблення та реалізація спільних наукових проєктів та програм;
  • спільна організація конференцій, наукових семінарів, а також спільних наукових публікацій;
  • взаємна підтримка діяльності, яка спрямована на розвиток обох закладів;
  • проходження здобувачами вищої освіти практичної підготовки;
  • підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Поважні сторони домовилися про подальші консультації й перемовини зі всіма зацікавленими підрозділами щодо безпосередніх проєктів та ініціатив у межах започаткованого двостороннього партнерства.

Інформацію надано завідувачем кафедри Евеліною ЖИГУЛЬОВОЮ