Навчальна практика

13 лютого 2023 року на факультеті фізичної культури відбувся захист навчальної ознайомлювальної практики здобувачами вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою Фізична реабілітація, ступеня вищої освіти бакалавр, галузі знань 22 Охорона здоров’я спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

Здобувачі вищої освіти протягом двох тижнів (з 23.01.2023 р. по 03.02.2023 р.) проходила ознайомлювальну практику відповідно до програми «Навчальної ознайомлювальної практики у сфері діяльності», затвердженої на засіданні кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання 29.08.2022 р. (протокол № 10).

Керівниками практики були призначені БУТОВ Руслан Сергійович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, та ЗДАНЮК Вадим Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання.

Під час практики здобувачі ВО відвідали лікувально-профілактичні, оздоровчо-реабілітаційні та спеціальні заклади.

Лонтковський Юрій Анатолійович – кандидат медичних наук, лікар-нейрохірург, дійсний член міжнародного професійного товариства AO Spine, директор медичного центру «MEDLON» (м. Кам’янець-Подільський), який протягом багатьох років співпрацює з кафедрою фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання К-ПНУ детально ознайомив практикантів з особливостями організації медичного центру, реабілітаційними послугами медичного закладу та акцентував увагу на важливості практичної підготовки майбутніх фізичних терапевтів, ерготерапевтів.

З особливостями професійної діяльності майбутніх бакалаврів фізичної терапії, ерготерапії, здобувачів ВО познайомив випускник спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Зірчик Сергій (Керівник Студії Фізичної терапії “AD HOC”).

Під час захисту були заслухані звіти студентів, їх враження про проходження практики. Керівниками проведено аналіз результатів роботи та відзначено кращих.