Крок 2

Відповідно до графіка проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), затвердженого Центром тестування при Міністерстві охорони здоров’я, 07 грудня в Кам’янець-Подільському університеті імені Івана Огієнка було проведено Інтегрований тестовий іспит «КРОК 2» для здобувачів вищої освіти СВО «магістр» спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) проводять відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. №334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я» (зі змінами, внесеними згідно з постановами КМ №308 від 03.04.2019 р., №351 від 14.04.2021 р.) складається з таких компонентів:

• інтегрований тестовий іспит «КРОК 2» (іспит проводять у статусі пілотного);
  • об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит (ОСП(К)І).

На іспит «КРОК 2» у К-ПНУ було зареєстровано 13 здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія за освітньо-професійною програмою Фізична реабілітація денної та заочної форм навчання.

Для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія до атестації протягом 1 та 2 років навчання науково-педагогічні працівники кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання проводили консультативну та роз’яснювальну роботу у форматі офлайн та онлайн зустрічей щодо особливостей проведення та оцінювання компонентів ЄДКІ. Здобувачі вищої освіти під час аудиторних занять, проходження практик, участі в засіданнях кафедри, фахових науково-методичних семінарів випускової кафедри отримували всю необхідну інформацію щодо ЄДКІ.