Конкурс студентських наукових робіт

22 квітня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у форматі відео-конференції проведено II етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентський наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

У II турі Конкурсу взяли участь 36 наукових робіт із 20 закладів вищої освіти України. За результатами рецензування членами галузевої конкурсної комісії, до складу якої ввійшли представники провідних наукових шкіл з фізичної терапії (проф. Лазарєва О.Б. – Національний університет фізичного виховання і спорту, проф. Афанасьєв С.М. – Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, проф. Богдановська Н.В. – Запорізький національний університет, доц. Звіряка О.М. – Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, доц. Жигульова Е.О. – Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: проф. Доцюк Л.Г., проф. Пішак О.В., доц. Логуш Л.Г. та доц. Гусак В.В.), відібрали 15 кращих студентських робіт.

До фінального етепу була відібрана робота студента ІІІ курсу Кортника Василя на тему “Фізична терапія дітей 10-16 років з неускладненним перелом хребта”, науковий керівник кандидат наук з фізичного фиховання та спорту Бутов Р. С. Роьоту виконано на базі МЦ “MEDLON” (акт впровадження)

Усі студенти презентували свої доповіді на високому рівні із змістовним інформаційним наповненням. Роботи мали не лише наукове, але і сучасне практичне спрямування.

За підсумками конкурсу наш студент був нагороджений грамотою учасника та дипломом за найкращу презинтацію.