Вебінар «Спілкування про важку хворобу та смерть»

30 квітня 2021 року завідувачка кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент Евеліна Жигульова, науково-педагогічні працівники кафедри фізичної реабілітації доцент Андрій Заікін, Вадим Зданюк, асистент Роксолана Горбата та здобувачі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія першого рівня вищої освіти (група FT1-B20 Каспрук С., Криворучко В., Остапчук В., Головач К., Шварчук М., Балтажи Ю., Трикуліч Р., Мосендз Ю.; група FT1-B19 Болдіна В., Бережна Д., Карнаух Є., Равлюк М., Равлюк Г., Метельницький Е., Пилипчук К., Запоточна Б., Рощук А.) та другого рівня вищої освіти (група FT1-M20 Базів В., Скіпальська Р., Сторчовий О.) взяли участь у вебінарі «Спілкування про важку хворобу та смерть», організовану Центром розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України спільно з МБФ «Соборність» та Центром активної реабілітації та паліативної допомоги ReHub.

Під час вебінару учасники  розглянули питання: які навички мають мати медичні працівники під час проведення розмови про важку хворобу з пацієнтом, яку роль можуть відігравати рідні пацієнта, як говорити про смерть. Здобувачі брали активну участь у обговорення складних питань вебінару, ставили запитання модераторам та пропонували свої варіанти вирішення складних ситуацій.