Розпис печива: красиво і смачно

17 вересня 2024 року в рамках проекту «Діти війни», на території Гала готелю,  відбувся майстер-клас з розпису імбирного печива “Планета щастя – планета: Віри, Надії і Любові”… На майстер-класі маленькі мешканці Харківської області дізналися про історію виникнення пряників, особливості приготування тіста та білкової глазурі, а також про різні техніки розпису та прикрашання пряника, різноманітні  традиції українського народу.

Такі заходи дозволяють дітям з окупованих територій відволіктися від пережитого стресу, стимулюють їх експериментувати, розкривати свою унікальність і творчість.

Майстер-клас з розпису пряників пройшов у казковій атмосфері приходу осені:  цікаво, натхненно і результативно.

Інформація надана старшим лаборантом кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Валентиною Чорпітою.