Культура академічної доброчесності

19 червня 2024 р. згідно із планом популяризації академічної доброчесності на 2 семестр 2024 н. р. Вадимом Володимировичем Зданюком, доцентом кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, членом Комісії з питань академічної доброчесності, проведено Круглий стіл «Культура академічної доброчесності: проектування освітнього контенту» для науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

В межах заходу було представлено та обговорено проект Закон України «Про академічну доброчесність», а саме:

• основні положення закону;
  • засади академічної доброчесності та її забезпечення у освітньому процесі;
  • відповідальність та основні процедури реагування на порушення академічної доброчесності тощо.

Атмосфера зустрічі була доволі вільною та спонукала до активного обговорення після виступу доповідачів.

Науково-педагогічні працівники відзначили актуальність та важливість таких заходів як методу розширення кола своїх знань щодо питання популяризації академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу К-ПНУ.