Практична діяльність фізичного терапевта заснована на доказах

Науково-методичний семінар

кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання

Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на тему

«Практична діяльність фізичного терапевта заснована на доказах».

Дата: 24 травня 2024 р.

Час: 11:00 – 18:00

Місце проведення: заклад-партнер КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня» Хотинської міської ради (Чернівецька обл., м. Хотин, вул. Б. Хмельницького, 4)

Організатори

• Кафедра фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка:
  • завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки для молодих вчених  Евеліна ЖИГУЛЬОВА;
  • доктор медичних наук, професор, членкиня правління Українського Клубу панкреатологів Тамара ХРИСТИЧ;
  • кандидат медичних наук, доцент Ростислав ЧАПЛІНСЬКИЙ;
  • кандидат біологічних наук, доцент Дмитро СОВТИСІК;
  • кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент фізичний терапевт МЦ «MEDLON» Руслан БУТОВ;
  • кандидат педагогічних наук, доцент, фізичний терапевт Вадим ЗДАНЮК;
  • кандидат педагогічних наук, доцент, фізичний терапевт Андрій ЗАІКІН;
  • кандидат психологічних наук, доцент, лікар фізичної та реабілітаційної медицини реабілітаційного відділення КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня» Кам’янець-Подільської міської ради Юлія МИХАЛЬСЬКА.

• КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня» Хотинської міської ради:
  • генеральний директор лікарні Тетяна БРИНЬ;
  • медичний директор – Алла ЯКОВЕНКО
  • завідувач реабілітаційним відділенням – Микола РЯБИЙ
  • фізичний терапевт – Христина ЄФИМОВА

Запрошені учасники

Науково-методичного семінару

«Практична діяльність фізичного терапевта заснована на доказах»:

• КНП «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділення»:
  • завідуюча реабілітаційним відділенням Діана РОМАНЮК;
  • фізичні терапевти реабілітаційного відділення Тетяна РАБІНА, Марія РАВЛЮК та Анна РАВЛЮК;
  • старша медсестра реабілітаційного відділення Жанна РЕПЕЦЬКА.
  • Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Китайгородської сільської ради:
  • директор Наталія СТРІЛЬЧУК.
  • Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Хотинської міської ради:
  • директор Олеся ПИСЛАР;
  • фахівець Богдана ЧОБОТАР.
  • Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»:
  • доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності, кандидат медичних наук Анатолій МИХАЛЬСЬКИЙ.
  • Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка:
  • здобувачі вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія 3 курсу Юлія СНІГУР, Дмитро СТРІЛЬЧУК.

Модератори науково-методичного семінару: Тамара ХРИСТИЧ, Евеліна ЖИГУЛЬОВА, Владислав РАЄВСЬКИЙ, Діана РОМАНЮК.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Презентація роботи стаціонарного реабілітаційного відділення Хотинської багатопрофільної лікарні (11:00-12:00).
  2. Відкриття науково-методичного семінару. Вітальні промови:
  • завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат біологічних наук, доцент, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки для молодих вчених  Евеліна ЖИГУЛЬОВА;
  • доктор медичних наук, професор кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, членкиня правління Українського Клубу панкреатологів Тамара ХРИСТИЧ;
  • генеральний директор КПН «Хотинська багатопрофільна лікарня» Хотинської міської ради Тетяна БРИНЬ.

(12:00-12:20)

1. Доповідь на тему: «Фізична терапія при болю в попереку».

Доповідач: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, фізичний терапевт МЦ «MEDLON» Руслан БУТОВ. (12:30-12:50)

Дискусія 12:50-13:00

1. Доповідь на тему: «Використання клінічних тестів у практиці фізичного терапевта».

Доповідач: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, фізичний терапевт Вадим ЗДАНЮК. (13:00-13:20)

Дискусія 13:20-13:30

1. Доповідь на тему: «Вашківецька лікарня реабілітації. Реабілітаційна допомога цивільному населенню, реабілітація травм війни».

Доповідач: завідуюча реабілітаційним відділенням КНП «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділення» Діана РОМАНЮК. (13:30-13:50)

Дискусія 13:50-14:00

1. Доповідь на тему: «Червоні прапорці» у розвитку дитини: коли звертатися по допомогу?».

Доповідач: директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Хотинської міської ради Олеся ПИСЛАР. (14:00-14:20)

Дискусія 14:20-14:30

Перерва 14:30-15:00

1. Круглий стіл «Обмін досвідом практичної роботи фахівців у сфері реабілітації» за участі учасників науково-методичного семінару. (15:00-18:00)

Учасники зустрічі отримали можливість особистого спілкування, дискусій та обговорення актуальних питань розвитку реабілітації в Україні.