“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України. Основною платформою для проведення тренінгу: було обрано Zoom, а додатковими онлайн – інструментами: Padlet, Miro, Kahoot.
Віртуальний локальний тренінг складався із загальних групових сесій, а також роботи у менших групах. Усі активності супроводжувались сертифікованими фасилітаторами Британської Ради, одним з яких був Максим Сльозкін.
Active Citizens KPNU local training certificate-4
Заярнюк Оксана Active Citizens
Долаємо наслідки пандемії разом: К-ПНУ серед учасників проєкту «UniSport»
08 травня стартував проєкт «UniSport», що об’єднав Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Приазовський державний технічний університет, Державний університет «Житомирська політехніка» зa підтримки British Council в межах програми Active Citizens Ukraine. Мета проекту – привернути увагу до здорового способу життя, на власному прикладі показати шляхи подолання фізичного та психологічного вигорання в період дистанційного навчання, праці в умовах пандемії, спричиненої Covid-19.Проєкт розпочався зі спортивного заняття з фітнес-напряму PortDeBras, яке провела Маргарита Подопріхіна – тренерка з фітнесу міжнародного класу Smart Fitness Academy (Маріуполь). Одночасно до заняття долучилися представники із вищезгаданих університетів за допомогою платформи Google Meet, які впродовж 45 хвилин виконували вправи майстеркласу. Учасники на власному досвіді переконалися, що PortDeBras не тільки корисний для здоров’я, фізичного стану, але й допомагає заспокоїтись і відчути гармонію з власним тілом.
Ми щиро вдячні ініціаторам за можливість долучитися до надважливого проєкту, Маргариті Подопріхіній за чудовий майстерклас, заступнику декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету фізичної культури, кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві Аліні Боднар і студентці четвертого курсу факультету фізичної культури Катерині Хомовській за професійне транслювання рухів для учасників наживо, начальникові центру інформаційних технологій Віті Романюк та провідному фахівцю центру інформаційних технологій Олександру Фурману за технічний супровід, провідному фахівцю пресцентру університету Юлії Штефанко за професійну фото/відеозйомку.
Попереду ще багато рухів та гармонії від UniSport! Крокуймо разом!
ПРОЄКТ UNISPORT В ДІЇ!
06 червня відбувся останній захід у межах партнерського проєкту UniSport від Active Citizens Британської Ради, учасниками якого стали Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Приазовський державний технічний університет, Державний університет «Житомирська політехніка». Метою проєкту є психологічне і фізичне розвантаження, пошук шляхів подолання наслідків пандемії, так званого «постковідного синдрому».
Цього разу релаксаційний івент-тренінг з Port De Bras об’єднав науково-педагогічних працівників та студентів К-ПНУ на площі Польський ринок, у самому серці Старого міста. Тренінг дав можливість учасникам на 45 хвилин сповільнити шалений темп життя, зосередится на своїх відчуттях, досягнути гармонії зі своїм тілом, став новим поштовхом для народження прогресивних ідей.
Щиро вдячні спільноті Active Citizens Британської Ради за можливість долучитися до надважливого проєкту, Маргариті Подопріхіній за майстерклас, студентці четвертого курсу факультету фізичної культури Катерині Хомовській за професійне транслювання рухів для учасників наживо, начальникові центру інформаційних технологій Віті Романюк та провідному фахівцю центру інформаційних технологій Олександру Фурману за технічний супровід, провідному фахівцю пресцентру університету Юлії Штефанко за фото/відеозйомку.