Команда розробників К-ПНУ імені Івана Огієнка вийшла у фінал ХІІ Конкурсу інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2023»

У жовтні 2023 року команда розробників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вийшла у фінал ХІІ Конкурсу інноваційних стартап-проєктів «Sikorsky Challenge 2023». Автори запропонували «Цифровий вимірювач обсягу рухів у шийному відділі хребта». Склад команди: керівник проєкту – доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Вадим Зданюк; доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Евеліна Жигульова; доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Руслан Бутов; доцент, завідувач кафедри фізики Сергій Оптасюк; доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук Віталій Іванюк.
Завершено підготовку до презентування проєкту перед вітчизняними та іноземними інвесторами. Розробники вдячні керівництву університету, відділу фандрайзингу, професору кафедри економіки підприємства Ірині Ящишиній, доценту кафедри англійської мови Ірині Свідер, асистенту кафедри журналістики, завідувачу лабораторії мультимедійних засобів та медіадизайну Ользі Голуб за підтримку.