Лабораторний практикум з гігієни

У нашому навчальному закладі завжди прагнемо надати студентам якісну освіту та підвищити рівень професійної компетентності майбутніх фахівців. Сьогодні доцент Евеліна Жигульова проводить лабораторне заняття з навчальної дисципліни “Гігієнічний супровід фізичної терапії, ерготерапії” зі здобувачами вищої освіти групи FTms1-В21.

Тема заняття – “Гігієнічна оцінка температури та вологості повітря” – є дуже важливою у фізичній терапії та ерготерапії. Студенти мають можливість ознайомитись з сучасними методиками вимірювання та оцінки цих параметрів у приміщеннях та зрозуміти, як вони впливають на здоров’я людини.

Ми впевнені, що такі заняття допоможуть нашим студентам стати професіоналами у своїй галузі та забезпечують високу якість обслуговування клієнтів/пацієнтів. Бажаємо всім успіхів у навчанні та подальших досягненнях!