Освітній процес

14.03.2023 р. в межах вивчення навчальної дисципліни «Педагогічні аспекти у практиці фізичної терапії, ерготерапії» студенти  другого курсу відвідали спеціальну школу в Хмельницькій області.

У навчальному закладі відбулась зустріч із спеціалістом  ЛФК, випускником нашої спеціальності Федораком О.В., який детально пояснив специфіку роботи школи, ознайомив із матеріально-технічною базою, особливостями педагогічних та реабілітаційних заходів для відповідної нозологічної групи, а саме діти з вадами зору та супутніми розладами. Надалі планується проведення практичних занять на базі закладу-партнера.

Організував  зустріч доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Андрій ЗАІКІН.