“Весняна толока”

14 березня 2023 року, після четвертої пари, куратори разом із здобувачами спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія взяли участь у волонтерській акції впорядкування території міської лікарні за проханням  в. о. головного лікаря Дідич Т.В. Здобувачі виявили ініціативу разом працівниками лікарні.

Ця акція стала можливою завдяки партнерським стосункам між університетом та міською лікарнею.

Ми пишаємося тим, що можемо допомогти нашому партнеру та сприяти поліпшенню якості медичної допомоги в нашому місті. Дідич Т.В. подякувала нашій команді за допомогу та висловила надію на подальшу співпрацю.

Ми переконані, що такі волонтерські акції не тільки зміцнюють наші партнерські стосунки, але і сприяють розвитку активної громадянської позиції студентів, формуванню соціальної відповідальності та патріотизму.

Ми раді, що можемо бути корисними нашому місту та сприяти його розвитку разом із партнерами.