Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти

Впродовж 14-16 червня 2022 року завідувачка кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент Евеліна Олександрівна Жигульова пройшла  цикл онлайн тренінгів «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи»:

Тренінг 1: Аналіз нормативної бази ЗВО в частині забезпечення академічної доброчесності.

Тренінг 2: Критерії оцінювання системи забезпечення академічної доброчесності під час акредитаційної експертизи.

Тренінг 3: Академічна доброчесність у звітах самооцінювання та звітах експертної групи – кейси.

Спікери тренінгів :

1. Артем АРТЮХОВ, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівник Групи сприяння академічної доброчесності Сумського державного університету, Міжнародний інженер-педагог (ENG PAED IGIP);
  2. Юрій ВОЛК, керівник Лабораторії дослідження академічної доброчесності Сумського державного університету.

Евеліна Олександрівна починаючи з листопада 2019 року входила до складу 9 експертних груп, призначених Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти для проведення акредитаційних експертиз зі спеціальностей 091 Біологія та 227 Фізична терапія, ерготерапія, восьмеро з яких були проведені доцентом Жигульовою Евеліною Олександрівною у якості керівника експертної групи.