Навчальна ознайомлювальна практика у сфері діяльності

Основою забезпечення якості вищої освіти зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія є практична підготовка, яка сприяє закріпленню теоретичних знань, набуттю професійних навичок та формуванню фахових компетентностей. Навчальна  практика – важлива ланка підготовки висококваліфікованих фахівців, що забезпечує їх конкурентоспроможність та можливість успішного працевлаштування.

Відповідно до програми практики 24.05. 2022  студенти групи FTms1-B21 відвідали цетр фізичного відновлення KINEZIOLOG. Частина студентів були присутніми безпосередньо в закладі, інші підєдналися онлайн. Студентам була проведена екскурсія закладом, розповіли про особливості реабілітаційних методик, що використовуються у закладі. Також практиканти мали  змогу  особисто випробувати технічні засоби реабілітації.