Results Based Management

Вадим Зданюк та студентка наукового гуртка 2 курсу Головач Катерина прийняли участь в навчальному заняті з проєктних технологій організованому зав. кафедри екології Києво-Могилянської академії Карамушка В.І., який є фахівцем з проблем управління проєктами і має значний досвід їх організації. Управління – базова функція створення будь якого проєкту. Було презентовано канадську версію “Менеджменту, спрямованого на результати” (Results Based Management). Це пакет технологічних інструментів для формування рамок будь-якого проєкту та його впровадження. Зміст презентації розрахований на широку аудиторію – від студентів до менеджерів усіх рівнів. Інформація є цінною з огляду на потреби оптимізації проєктноі діяльності нашого університету та підготовку робіт до анонсованого конкурсу.