ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

21 травня 2019 року представники кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету Імені Івана Огієнка Молєв В.П., Зданюк В.В., спільно зі студенткою факультету фізичної культури спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Хомовська Катерина та магістром фізичної терапії, ерготерапії, випускницею КПНУ імен Івана Огієнка (2018 рік) Чесановською Юлією відвідали Шепетівське медичне училище з профорієнтаційною метою. В рамках цього заходу студенти коледжу спеціальностей «Стоматологія»,  «Стоматологія ортопедична»,  «Фармація», «Сестринська справа», «Лікувальна справа» випускних курсів були ознайомлені з особливостями підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія, практична складова якої була представлена відеопрезентацією В.В. Зданюка. Про студентське життя, можливості професійного росту під час навчання, формування наукових інтересів майбутніх фізичних терапевтів, ерготерапевтів у цікавій доповіді розповіла стипендіат стипендії Президента України 2018/2019 навчального року студентка другого курсу Хомовська Катерина. Своїми першими враженнями фахової діяльності після завершення університету поділилася Чесановська Юлія, окресливши перспективи працевлаштування фізичних терапевтів, ерготерапевтів як в межах України так і за кордоном.

Професорсько-викладацький склад кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету Імені Івана Огієнка висловлює подяку колективу Шепетівського медичного училища за організацію зустрічі з випускниками та сподівається на подальшу співпрацю.