Міжнародна кнференція з ерготерапії

27-28 листопада відбулася друга науково-практична конферернція з ерготерапії -Перспективи розвитку ерготерапії в Україні. В якій взяли участь викладачі кафедри, зокрема: Жигульова Е.О., Совтисік Д.Д., Заїкін А.В., Зданюк В.В., Бутов Р. С., Молєв В.П., Горбата Р.М.  Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції, кафедрі фізичної терапії та ерготерапії Національного Університету Фізичного Виховання і Спорту України, почесним лекторам і гостям, серед яких важко виділяти окремі особистості, адже кожен зробив свій неповторний внесок. Але звісно, неможливо не згадати про фантастичні мотиваційні лекції професорів Хелен Полатайко та Гейл Уайтфорд, червоною ниткою прошиті закликом до заняттєвої спрямованості та клієнтоцентичності у нашій практиці. Щиро вдячні за постійну підтримку Всесвітній Федерації Ерготерапевтів та особисто Samantha Shann.