Міжнародний науковий конгрес студентів та молодих вчених

12-13 квітня 2018 року у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича відбувся Міжнародний науковий конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту та ерготерапія».

У конгресі взяли участь магістрантка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Чесановська Юлія Вікторівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Жигульова Евеліна Олександрівна які виступили на пленарному засіданні із доповіддю «Проблеми репродуктивного здоров’я дівчат-підлітків». Магістрантка Чесановська Ю.В. нагороджена дипломом в номінації «За креативну доповідь» Міжнародного наукового конгресу студентів та молодих вчених.

Дякуємо організаторам конгресу за теплу зустріч, наукову дискусію та сподіваємося на плідну співпрацю в подальшому.