МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ

13 березня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, в рамках тижня факультету фізичної культури,  кафедрою фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання факультету фізичної культури, проводився майстер-клас із здоров’язберігаючих технологій для учнів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів міста Кам’янця-Подільського.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Зданюк Вадим Володимирович та студентка-магістрантка спеціальності 227 фізична терапія, ерготерапія Чесановська Юлія проводили майстер-клас із класичного масажу та тейпування в кабінеті фізичної реабілітації, масажу та функціональної діагностики.

Оздоровчі процедури було проведено на запрошених присутніх бажаючих старшокласниках. Учні отримали детальну інформацію щодо оздоровчого ефекту масажу, відчули його вплив безпосередньо на організм та пройшли процедуру тейпування.