«КРАЩИЙ СТУДЕНТ м. КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО»

14 листопада відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу «Кращий студент м. Кам’янця-Подільського».

На розгляд конкурсній комісії в складі депутата міської ради Василя Кобильника, директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи, заступника завідувача відділу молоді та спорту Лілії Шкири, голови ГО «Творче об’єднання художників та письменників міста «Кам’яний острів»» Тетяни Сметанюк, завідувача відділу молоді та спорту Степана Павловського, члена громадської організації «Чисті схили» Олексія Крилова та директора дитячої музичної школи ім. Ф. Ганіцького Анни Касапчук було представлено 26 заявок.

Комісія визначала переможців у 5-ти номінаціях. В анкетах учасників конкурсу зазначалась інформація щодо наукової, спортивної, громадської діяльності та особистих нагород та досягнень студентів.

У номінації «Спортсмен» серед 6-ти претендентів перемогу здобула магістрант факультету фізичної культури  спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія К-ПНУ ім. І. Огієнка Яна Ремарович (науковий керівник кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Жигульова Е.О.)

Бажаємо Яні подальших успіхів у науковій, професійній та спортивній діяльності.