НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

З 6 по 7 жовтня на базі факультету фізичної культури відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти”. Науково-педагогічні працівники кафедри разом із студентами спеціальності “Фізична терапія” організували фітозону де всі бажаючі могли скуштувати різні фіточаї та дізнатися про їх лікувальні властивості. Також всі бажаючі мали можливість виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла та окружність талії.

Під час пленарного засідання ( модератор кандидат біологічних наук Жигульова Е. О.) з науковими доповідями виступили: Шахліна Лариса Ян-Генріхівна, доктор медичних наук, професор,«Иммунодефицитные  состояния организма спортсменов при их перетренированности», Бріскін Юрій Аркадійович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, «Соціальні практики сучасного спорту: пошук парадигми»Чобітько Микола Григорович, доктор педагогічних наук, професор, «Значення фізичного розвитку у формуванні людського капіталу»,  Очеретенко Тетяна Юхимівна, лікар вищої категорії, головний лікар міської дитячої поліклініки, міський педіатр, «Медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням школярів та студентської молоді»Колосовський Сергій Олексійович, асистент кафедри анестезіології та реанімації Івано-Франківського національного медичного університету, «Питання допінгу в сучасному спорті».