DSC_2306

Бутов Руслан Сергійович, народився 4 червня 1986 року в селі Стара-Гута, Дунаєвецького району, Хмельницької області.

З 1992 по 2003 рік навчався в загальноосвітній школі №7 міста Кам’янця-Подільського.

2003 року вступив на перший курс Кам’янець-Подільського державного університету на факультет фізичної культури, спеціальність “Фізична реабілітація”. В 2008 році закінчив Кам’янець-Подільський національний  університет з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Фізична реабілітація ” та здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання, спеціаліста з фізичної реабілітації. У 2008 році вступив до Кам’янець-Подільського  національного  університет для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня – магістр за спеціальністю “Фізична реабілітація”. В 2009 році закінчив магістратуру і отримав диплом з відзнакою.

З 1 вересня 2009 року розпочав працювати асистентом  кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та фізичної реабілітації,  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

З 2010 по 2014 рік навчався в аспірантурі національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ). 10 лютого 2017 року захистив дисертаційну роботу за темою «Фізична реабілітація дітей шкільного віку з вадами зору в умовах спеціалізованих навчальних закладів».

Асистент Бутов Руслан – автор і співавтор понад 25 друкованих праць (з них 1 навчально – методичний посібник, 1 методичні рекомендації).

Забезпечує викладання лабораторних занять з фізичної реабілітації, спортивної травматології та гігієни, практичних занять з адаптивної фізичної культури та біомеханіки. Керує реабілітаційною практикою студентів, написанням курсових робіт.